fbpx

Bursa 24 saat açık diş polikliniği

Mesam Diş Klinikleri 15 Şubesi ile ( bu yazımızı paylaşırken şube sayımız 15 di) Bursanın heryerinde sizlere hizmet veriyor. Sizde 24 saat açık Diş kliniği arıyorsanız MESAM Kliniklerimiz sayfasına göz atabilir ve size en yakın kliniğimizin adresine ulaşabilirsiniz. Artık mesai saatleri içerisinde izin almanıza gerek kalmadan tüm Diş Sorunlarınıza Haftanın 7 günü günün 24 saati dilediğiniz zaman çözüm bulabileceksiniz.

Dişlerimiz çoğunlukla gece ağrır.
Evet dişlerimiz istemsiz bir şekilde gecenin bir yarısı uykumuzu bölerek bizi uyandıracak şekilde ağrırlar ve ne yapacağımızı bilemeyiz. Bu nedenle ağrı kesicilerle dindirmeye çalışırız. Artık MESAM var ve kliniklerimiz 24 Saat açık sizleri bekliyor.

6 Replies to “Bursa 24 saat açık diş polikliniği”

  1. Telefonları açmıyorsunuz. Ilk sırada olduğum halde telefon acilmadi

    1. Hastamıza mail olarak dönüş sağlandı.

  2. 2 saattir arıyoruz bir türlü bağlamadınız ilk sıradasınız ilk sıradasınız bu ne ya bide 24 saat acikmis

    1. Teknik yoğunluk nedeniyle bazen hatlardan kaynaklı aksilikler yaşanabiliyor. Bu konuda daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

  3. Merhaba beşyol şubesinde eşime implant yaptırıyorum hem kendim hem eşim hemde oğlumu diş konusunda elvin hoca emanet ettik saoğolsun elvin hoca çok ilgili fakat çalışanlar özellikle oranın müdürü hasan bey kesinlikle orayı hak etmiyorlar implant la alakalı sıkıntı çekiyoruz 6 ay oldu hala takılmadı randevu saatinde gidiyoruz teknisyen 10 dakikaya burda diyorlar 40 dakika bekledik hala yok diş gelmiş ben telefon açıp soruyorum bu hafta dişimi gelecek denmişti ama 3 hafta oldu ne oldu diyorum dalga geçer gibi dişiniz burda gelmiş 5 gün sonraya randevu veriliyor gidiyoruz yanlış ölçü tekrar ölçü alınıyor falan filan bu konu hakkında kim işini yapmıyorsa cezasını çeksin işini gerçekten yapanlar gelsin yetkili kişilerin beni aramasını istiyorum oranın müdürü hasan beye beni aramaları konusunda not bıraktım tenezzül edip aramadı bile Bi müdüre böyle şeyler yakışmıyor

    1. İlgili kişiler bilgilendirilerek hastaya dönüş sağlattırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz<abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*