fbpx

Seminerimiz ”Zirveye Doğru”

Seminerimiz ”Zirveye Doğru” Hekim koçlarının ortaklığıyla yeni kurulan şirketimiz MESAM DENT PLUS AŞ kuruluş hedefleri ve yeni katılacak hekimler için daha iyi neler yapılabilir konuları adında yeni planların belirlendiği toplantımız Antalyada gerçekleşti.

Hedef : Türkiyenin en büyük polikliniği değil en iyi,en anlamlı ve en faydalı polikliniği olma iddası. Bunun içinde insana yatırım, insana verilen değer konularına vurgu yapıldı.

Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Hekim Koçları değerlendirme toplantımız 19-21 Nisan tarihleri Antalya Susesi otelinde gerçekleştirildi. Bu seneki toplantıyı diğerlerinden farklı kılan MESAM DENT PLUS’ın kuruluş heyecanı bu yılki toplantıya damgasını vurdu. Büyüyen kurumumuzda yeni yapılanma, strateji değerlendirmeleri, 2019 yıl sonu hedefleri ve 2020 hedeflerimiz konusunda değerlendirme yapma fırsatı bulduk. Mesam bünyesine yeni katılacak kliniklerimiz ve bu kliniklerde gerçekleşecek oluşum planlanlarını yine bu toplantıda değerlendirdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz<abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*