fbpx

Bursa 24 saat açık diş polikliniği

Mesam Diş Klinikleri 15 Şubesi ile ( bu yazımızı paylaşırken şube sayımız 15 di) Bursanın heryerinde sizlere hizmet veriyor. Sizde 24 saat açık Diş kliniği arıyorsanız MESAM Kliniklerimiz sayfasına göz atabilir ve size en yakın kliniğimizin adresine ulaşabilirsiniz. Artık mesai saatleri içerisinde izin almanıza gerek kalmadan tüm Diş Sorunlarınıza Haftanın 7 günü günün 24 saati dilediğiniz zaman çözüm bulabileceksiniz.

Dişlerimiz çoğunlukla gece ağrır.
Evet dişlerimiz istemsiz bir şekilde gecenin bir yarısı uykumuzu bölerek bizi uyandıracak şekilde ağrırlar ve ne yapacağımızı bilemeyiz. Bu nedenle ağrı kesicilerle dindirmeye çalışırız. Artık MESAM var ve kliniklerimiz 24 Saat açık sizleri bekliyor.

4 Replies to “Bursa 24 saat açık diş polikliniği”

  1. Telefonları açmıyorsunuz. Ilk sırada olduğum halde telefon acilmadi

    1. Hastamıza mail olarak dönüş sağlandı.

  2. 2 saattir arıyoruz bir türlü bağlamadınız ilk sıradasınız ilk sıradasınız bu ne ya bide 24 saat acikmis

    1. Teknik yoğunluk nedeniyle bazen hatlardan kaynaklı aksilikler yaşanabiliyor. Bu konuda daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz<abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*